Hallituksen jäsenet vuonna 2023:

Puheenjohtaja Terhi Noponen terhi.noponen(at)helsinki.fi
Varapuheenjohtaja Kerttu Vainiomäki kerttu.vainiomäki(at)helsinki.fi
Sihteeri Lauri Ahlberg lauri.ahlberg(at)helsinki.fi
Taloudenhoitaja Ulpu Vuori ulpu.vuori(at)helsinki.fi
Kirjanpitäjä Arttu Soinila arttu.soinila(at)helsinki.fi
Tiedottaja  Siiri Kuusela siiri.kuusela(at)helsinki.fi
Symbiontin päätoimittaja Suvi Leskinen suvi.leskinen(at)helsinki.fi
Tirehtööri

Savi Wartiovaara

savi.wartiovaara(at)helsinki.fi

Kulinaristi Saara Jämsä saara.jamsa(at)helsinki.fi
Opintovastaava Nietos Hietanen

nietos.hietanen(at)helsinki.fi

Shokkelomestari Kiisla Porvari kiisla.porvari(at)helsinki.fi

Yhdenvertaisuusvastaava

Laura Muukkonen

laura.muukkonen(at)helsinki.fi

 

 

Virkailijakunta vuonna 2023

 

 

KEITTIÖTIIMI: 

Kerttu Vainiomäki, Ulpu Vuori, Terhi Noponen, Roope Nykänen, Pyry Puustinen, Linnea Wartiovaara, Ella Lintunen, Otto Litkey, Veikka Karvonen, Iiris Ihalainen, Viivi Teirmaa, Nea Hamara, Milla Johansson, Rasmus Huotari, Kiisla Porvari, Leo Hakala, Laura Muukkonen, Lea Ala-Ilomäki, Paavo Katajavuori, Kaisla Huvinen, Savi Wartiovaara, Veera Häkkinen, Siiri Kuusela

 

TAPAHTUMATIIMI: 

Alexanda Zaytseva, Nea Åhlgren, Roope Nykänen, Pyry Puustinen, Henriikka Hovi, Jannika Mansikkaviita, Inka Ronkainen, Miriam Ronkainen, Ulpu Vuori, Nea Hamara, Milla Johansson, Viivi Teirmaa, Emilia Peltonen, Kerttu Vainiomäki, Sonja Jalonen, Elisa Koski, Arttu Soinila, Kiisla Porvari, Emilia Luomanmäki, Leo Hakala, Laura Muukkonen, Kaisla Huvinen, Paavo Katajavuori, Lea Ala-Ilomäki, Essi Kumpumäki, Rasmus Huotari, Siiri Kuusela, Veera Häkkinen, Ella Lintunen, Terhi Noponen, Lotta Putkiranta, Teemu Häyrinen, Nietos Hietanen, Julius Ulpovaara

 

FUKSISITSITOIMIKUNTA: 

Leo Hakala, Kiisla Porvari, Emilia Luomanmäki, Saara Jämsä 

 

HAPPOBILETOIMIKUNTA: 

Rasmus Huotari, Santtu Nissilä, Otto Litkey, Savi Wartiovaara, Arttu Soinila, Julius Ulpovaara, Saara Jämsä, Ulpu Vuori, Kerttu Vainiomäki, Lea Ala-Ilomäki

 

SHOKKELOMESTARIT: 

Paavo Katajavuori, Kiisla Porvari, Kaisla Huvinen, Leo Hakala 

 

SHOKKELOMENTORIT: 

Julius Ulpovaara, Senja Verronen, Savi Wartiovaara, Miriam Ronkainen, Terhi Noponen, Otto Litkey

 

PELI- JA KILPAILUVASTAAVAT: 

Ella Lintunen, Minna Launiainen, Jannika Mansikkaviita, Inka Ronkainen 

  

OPINTOVASTAAVAT: 

Nietos Hietanen, Arttu Soinila

 

SYMBIONTIN PÄÄTOIMITTAJA: 

 Suvi Leskinen

 

TOIMITUSSIHTEERI: 

Oona Kurola

 

MUU TOIMITUSKUNTA: 

Miriam Ronkainen, Otto Litkey, Savi Wartiovaara, Riku Kangasniemi, Ulpu Vuori, Roope Nykänen, Essi Kumpumäki, Pyry Puustinen, Rasmus Huotari, Nietos Hietanen, Lauri Ahlberg, Suvi Leskinen

 

RETKI- JA EXCURSIOVASTAAVAT: 

Kerttu Vainiomäki, Terhi Noponen, Ulpu Vuori, Veli Linnossuo, Rasmus Huotari, Ella Lintunen, Saara Jämsä 

 

KULTTUURIVASTAAVAT: 

Otto Litkey, Nietos Hietanen, Petteri Puonti

 

YHDENVERTAISUUSVASTAAVAT: 

Miriam Ronkainen, Henriikka Hovi, Laura Muukkonen

 

KERTSISERIFFI: 

Lauri Partanen

 

KERHOTILAVASTAAVAT: 

 Otto Litkey, Pilvi Eronen, Rasmus Huotari, Lea Ala-Ilomäki, Ulpu Vuori, Savi Wartiovaara, Essi Kumpumäki, Kiisla Porvari, Arttu Soinila, Lotta Putkiranta, Anni Tiensuu, Elina Poutiainen

 

MATERIAALIVASTAAVAT:

Savi Wartiovaara, Arttu Soinila, Kiisla Porvari, Laura Muukkonen

 

YMPÄRISTÖ- JA LINTUVASTAAVAT: 

Santtu Nissilä, Lauri Partanen, Riku Kangasniemi, Roope Nykänen, Petteri Puonti, Linnea Wartiovaara, Reetta Schroderus

 

SAUNAILTAVASTAAVAT: 

Rasmus Huotari, Arttu Soinila, Eero Aho

 

LIIKUNTAVASTAAVAT: 

Veera Häkkinen, Lauri Partanen, Senja Verronen, Pilvi Eronen, Veli Linnossuo, Lotta Putkiranta

 

KANSAINVÄLISYYSVASTAAVA: 

Lotta Putkiranta

 

TYÖELÄMÄVASTAAVAT: 

Henriikka Hovi, Jannika Mansikkaviita, Veli Linnossuo, Inka Ronkainen

 

LEPPÄTALOKOMITEAVASTAAVAT: 

Ulpu Vuori, Kerttu Vainiomäki

 

FUKSI- JA TUUTORIVASTAAVA

Miriam Ronkainen